Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Διαγωνιστικό

Πρόγραμμα 14


Σάββατο 24/07/2021 18:00 - 20:00 EEST - Animart Festival
Συνολική Διάρκεια: 01:53:50

  1. PET SHOP 01:35
  2. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία από: Shauna Ludgate
    Παραγωγή/Σχολή: Emmanouil Zervoudakis
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. LETTER FROM FUKUSHIMA 01:29
  4. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Yiran Wang
    ANIMATION: Yiran Wang, Yingzhong Hu
    Τεχνική: Watercolor, Digital
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Peter Zongting Li
    Παραγωγή/Σχολή: Yiran Wang / CalArts


  5. THE WHITE WHALE 10:00
  6. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία από: Amir Mehran
    Σενάριο: Amir Mehran
    ANIMATION: Jalal Naemi
    Τεχνική: 2D
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Pejman Khalili
    Παραγωγή/Σχολή: Amir Mehran


  7. THE MATCHBOX / Кутията 03:06
  8. Βουλγαρία 2021
    Σκηνοθεσία από: Tanya Bozhinova
    Σενάριο: Tanya Bozhinova
    ANIMATION: Tanya Bozhinova
    Τεχνική: Digital Animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Redoctapus
    Παραγωγή/Σχολή: Tanya Bozhinova


  9. CZARODZIELNICA 04:10
  10. Πολωνία 2020
    Σκηνοθεσία από: Klaudia Ptasińska
    Σενάριο: Klaudia Ptasińska
    ANIMATION: Klaudia Ptasińska
    Τεχνική: 2D Digital
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Żywiołak
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Fine Arts in Krakow
    Γλώσσα διαλόγων: Πολωνικά


  11. 0 05:00
  12. Πολωνία 2020
    Σκηνοθεσία από: Agata Wyrwicka


  13. SSYBA 04:30
  14. Γαλλία 2020
    Σκηνοθεσία από: Emma Lepuil, Elsa Mailhan, Owein Pourre, Jade Ribeiro,Thomas Samazan, Louise Vallex


  15. RETURN / Volver 11:28
  16. Αργεντινή 2020
    Σκηνοθεσία από: Jonathan Delgado Herrera
    Σενάριο: Jonathan Delgado Herrera
    ANIMATION: Jonathan Delgado Herrera
    Τεχνική: Stop motion
    Παραγωγή/Σχολή: Polaris, Universidad Nacional de La Plata


  17. DELIVERANCE 06:34
  18. Κόστα Ρίκα 2020
    Σκηνοθεσία από: Greivin Fernández
    Παραγωγή/Σχολή: Jose Alberto Rodríguez
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. FIERCE VOICES 04:01
  20. Κόστα Ρίκα 2020
    Σκηνοθεσία από: Viviana Chaves Aguilar , Daniella Guillén Alpizar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. THE WILLOW / Vrba 07:16
  22. Σερβία και Μαυροβούνιο 2020
    Σκηνοθεσία από: Katarina Srejić
    Σενάριο: Katarina Srejić
    ANIMATION: Katarina Srejić
    Τεχνική: 2d digital animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Mićun Jauković, Dako Puač, Jovan Aleksandar Krstić
    Παραγωγή/Σχολή: Faculty of Applied Arts in Belgrade


  23. MASTER GALIP / Galip Usta 02:21
  24. Τουρκία 2019
    Σκηνοθεσία από: Deniz Can Atal
    Σενάριο: Deniz Can Atal
    ANIMATION: Deniz Can Atal
    Τεχνική: Charcoal, Rotoscope, Experimental
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Deniz Can Atal
    Παραγωγή/Σχολή: İzmir University of Economics
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. NEEDS / Szükségletek 05:19
  26. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία από: Júlia Lerch
    Σενάριο: Júlia Lerch
    ANIMATION: Petra Lilla Marjai, Bettina Rebeka Vöröss
    Τεχνική: 3D
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Dávid Konsiczky
    Παραγωγή/Σχολή: Moholy-Nagy University of Art and Design


  27. APARTMENT / Monoambiente 01:50
  28. Αργεντινή 2020
    Σκηνοθεσία από: Milka Bielkiewicz, Paloma Valdivia, Paula Verrua
    Παραγωγή/Σχολή: Paula Verrua, Paloma Valdivia, Milka Bielkiewcz
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  29. FOR SALE BABY SHOES NEVER WORN 02:44
  30. Ελλάδα 2020
    Σκηνοθεσία από: Dimitra (Demy) Delfi
    Σενάριο: Dimitra (Demy) Delfi
    ANIMATION: Dimitra (Demy) Delfi
    Τεχνική: Rotoscoping
    ΜΟΥΣΙΚΗ: "O mio bambino caro" Maria Callas, "Lullaby" Johannes Brahms
    Παραγωγή/Σχολή: Ionian University- Department of AudioVisual Arts


  31. WACKS ON TRACKS 03:42
  32. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία από: George Allan
    Σενάριο: George Allan
    ANIMATION: George Allan
    Τεχνική: Stop-motion/Mixed-media
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. DOGS SMELL LIKE THE SEA / Sobaki Pakhnut Morem 04:14
  34. Ρωσία 2020
    Σκηνοθεσία από: Anastasiya Lisovets
    Παραγωγή/Σχολή: Anastasiya Lisovets


  35. 10 THOUSAND KILOMETERS 06:35
  36. Ρωσία 2021
    Σκηνοθεσία από: Sofia Silvestrova, Varvara Ryabova
    Παραγωγή/Σχολή: Sofia Silvestrova , Varvara Ryabova


  37. OUT OF THE GROUND 08:20
  38. Ρωσία 2021
    Σκηνοθεσία από: Lyubimtseva Anna, Afonina Maria


  39. BROKEN VASSES 04:17
  40. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Kerry Lum
    Σενάριο: Kerry Lum
    ANIMATION: drawing
    Τεχνική: 2d digital animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Happy Ukulele Children Party by MusicLFiles
    Παραγωγή/Σχολή: lake travis high school


  41. UM SQUAD 03:56
  42. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Vanesa Fierro
    Παραγωγή/Σχολή: Vanesa Fierro
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  43. BAD BUGS 02:00
  44. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Bryn Wright
    ANIMATION: Stop Motion Animation / Claymation
    Τεχνική: Stop Motion Studio (on iPad)
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Original Song by Bryn / Performed by Bryn
    Παραγωγή/Σχολή: Bryn Wright / El Camino Creek Elementary
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  45. WASH YOUR HANDS / Мойте Руки 03:23
  46. Ρωσία 2020
    Σκηνοθεσία από: Alina Senina
    Τεχνική: 2d computer animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Хор Донских Казаков Сергея Жарова - Красный Сарафан
    Παραγωγή/Σχολή: HSE Art And Design School


  47. FEMME FATAL 06:00
  48. Νέα Ζηλανδία 2020
    Σκηνοθεσία από: Cassie Troughton



Επιστροφή