Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!
Διαγωνιστικό

Πρόγραμμα 1


Τρίτη 20/07/2021 16:00 - 18:00 EEST - Animart Festival
Συνολική Διάρκεια: 01:54:55

  1. EGG 01:44
  2. 2020
    Σκηνοθεσία από: Mahdi Barqzadegan
    Σενάριο: Mahdi Barqzadegan
    ANIMATION: Mahdi Barqzadegan
    Τεχνική: 2d-digital frame by frame
    Παραγωγή/Σχολή: Mahdi Barqzadegan


  3. SUNDAE AFTERNOON 01:29
  4. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία από: Lauren Hammersley
    Σενάριο: n/a
    ANIMATION: Lauren Hammersley, Milo Bonnard, Becky-Lulu Dartnell & Cameron Carr
    Τεχνική: Stop motion
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Horace Dann-Atkin, Milo Bonnard, Jáchym Bouzek, Paulius Valteras, Jonah Cooper & Clayton de Haan.
    Παραγωγή/Σχολή: Milo Bonnard
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. MASTER OF NONE 02:20
  6. Βέλγιο 2020
    Σκηνοθεσία από: Daniel Scott
    Σενάριο: Daniel Scott
    ANIMATION: Daniel Scott
    Τεχνική: Mixed
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Daniel Scott
    Παραγωγή/Σχολή: KASK - Koninklijke Academie voor Schone Kunsten
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. AUTUMN, SPRING AND SUMMER / 秋春夏 00:56
  8. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία από: Hong Ning
    Παραγωγή/Σχολή: Hong Ning


  9. WINNER 04:00
  10. Σλοβακία 2021
    Σκηνοθεσία από: Samuel Chovan
    Τεχνική: 2D/3D Mix
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Sam Oz and Medley
    Παραγωγή/Σχολή: Samuel Chovan
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. THE LEGEND OF THE SUN AND THE STORM / A Lenda Do Sol E Da Tempestade 12:42
  12. Βραζιλία 2020
    Σκηνοθεσία από: Hugo Tortul Ferriolli, Victor Laildher do Amaral
    Σενάριο: Victor Laildher do Amaral, Igor Becattini
    ANIMATION: Victor Laildher Do Amaral, Nicolas Braga, Gustavo Freddi
    Τεχνική: 2D animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Ramon Satya, Alberto Reis, Snow Flakes
    Παραγωγή/Σχολή: Hugo Tortul Ferriolli, Igor Becattini


  13. PAINTING BY NUMBERS 04:23
  14. Αυστραλία 2020
    Σκηνοθεσία από: Radheya Jegatheva
    Σενάριο: Radheya Jegatheva
    ANIMATION: Radheya Jegatheva
    Τεχνική: Hand drawn animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Radheya Jegatheva & Steeve Body
    Παραγωγή/Σχολή: Matt Hearn, Jay Jay Jegathesan
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. THE QUIET 10:00
  16. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία από: Radheya Jegatheva
    Σενάριο: Radheya Jegatheva
    ANIMATION: Radheya Jegatheva
    Τεχνική: Hand drawn animation
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Radheya Jegatheva
    Παραγωγή/Σχολή: Jay Jay Jegathesan, Radheya Jegatheva
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. COMFORTABLE POSITION 04:12
  18. Ουζμπεκιστάν 2019
    Σκηνοθεσία από: "DRF Children Animation Studio"
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. WOT IF 03:00
  20. Ινδία 2020
    Σκηνοθεσία από: Monami Roy
    Παραγωγή/Σχολή: National Institute of Design, Ahmedabad
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. MEGHA 10:47
  22. Ινδία 2020
    Σκηνοθεσία από: Rishi Bhaumik


  23. EXTRAVAGANTLY ORDINARY NIGHT / 奢侈凡夜 06:15
  24. Ταϊβάν 2020
    Σκηνοθεσία από: Yu-An Jao
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Chia-Ying Tsai
    Παραγωγή/Σχολή: Taipei National University of the Arts


  25. DAD'S HIBISCUS 04:45
  26. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Jiamu Tao
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. THE NIGHTS 04:30
  28. Σινγκαπούρη 2021
    Σκηνοθεσία από: Yap Jing Wen
    Παραγωγή/Σχολή: Yap Jing Wen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. WHITE, BLACK AND TRUE LOVE / Bela, črna in prava ljubezen 05:07
  30. Σλοβενία 2021
    Σκηνοθεσία από: Anja Paternoster
    Παραγωγή/Σχολή: Boštjan Potokar


  31. FIVE HOUR CONVERSATION / Pogovor brez konca 04:45
  32. Σλοβενία 2020
    Σκηνοθεσία από: Katarina Blazic
    Παραγωγή/Σχολή: Boštjan Potokar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. ELSIE 04:13
  34. Σλοβενία 2020
    Σκηνοθεσία από: Larisa Nagode
    Παραγωγή/Σχολή: Bostjan Potokar


  35. FIREWORKS 02:14
  36. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία από: Nicolas Leclerc
    Σενάριο: Nicolas Leclerc
    ANIMATION: Nicolas Leclerc
    Τεχνική: Nicolas Leclerc
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Original Score by Nami Sabet
    Παραγωγή/Σχολή: Dawson College


  37. PRIVATE TIME 04:06
  38. ΗΠΑ 2020
    Σκηνοθεσία από: Eli Ayres
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  39. BUBE MAISES / בובה מייסס 06:00
  40. Ισραήλ
    Σκηνοθεσία από: Or Levy
    Παραγωγή/Σχολή: Or Levy


  41. A LITTLE MORE BLUE 03:48
  42. Ινδία 2019
    Σκηνοθεσία από: Sugandha Bansal
    Παραγωγή/Σχολή: Sugandha Bansal
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  43. HIT AND RUN 04:18
  44. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία από: Hannah Brewerton
    Σενάριο: Hannah Brewerton
    ANIMATION: Hannah Brewerton, Kathrin Steinbacher, Yiqiao Lan, Wenzhe Xu
    Τεχνική: 2D digital, mixed media
    ΜΟΥΣΙΚΗ: Rebecca Nisco, Alistair Hobson
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art


  45. PERSEPHONE - THE TALE OF WINTER / Perszephóné - a tél meséje 02:23
  46. Ουγγαρία 2020
    Σκηνοθεσία από: Rebeka Köves
    Παραγωγή/Σχολή: Rebeka Köves


  47. BARKING ORDERS 02:15
  48. ΗΠΑ 2021
    Σκηνοθεσία από: Alex Tullo
    Παραγωγή/Σχολή: Ringling College of Art + Design
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  49. TWIGS 04:43
  50. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία από: Hadas Alamgor
    Παραγωγή/Σχολή: Hadas almagor



Επιστροφή